Poetické cestopisy - DriftBooks

Šumavské e-nakladatelství / Tolarova 355, Volary / IČ: 637 61 386

Partnerské weby

VOLARY.EU

Informační portál města Volary


Stifterův pošumavský železniční spolek


Osobní stránky volarského písmáka a driftera


Vše o dění v rázovitém šumavském městečku Volary

Respektujte, prosím, naše autorská práva. Děkujeme

Licence Creative Commons
Poetické cestopisy, jejichž autory jsou Petr Čmerda a Roman Kozák, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://driftujeme.vesele.info.


Statistika

RSS

RSS

Toplist

TOPlist

DRIFTUJEME...

Roman Kozák - Le Tour de France

Vzhledem k tomu, že téma Tour je momentálně aktuální a máme za sebou ty nejkrásnější horské etapy u nichž jsem si zavzpomínal na naše putování po sladké Francii - vrhl jsem se na obnovu právě této reportáže, která tak trochu sumarizuje naše loňské cesty.

Chcete-li tedy poznat mého kolegu jako zuřivého, sportovního reportéra - máte jedinečnou možnost si přečíst jeho  "reportáž psanou na štangli závodní Ukrajiny"... (zobrazit celé)

...Čeká vás vskutku interesantní vhled do tohoto mysteriozního cyklozávodu. Jeho vzrušený komentář vám rozbouří krev v žilách - ucítíte vůni čerstvě namazaného řetězu, v uších vám zasviští galusky a ruce vás budou bolet od roztřesených "beranů" vašeho kola, které se bude řítit minimálně stovkou po cestách i necestách vaší fantazie... čtěte zde:

LE TOUR DE VOLARY

 

Žádné komentáře
 
Každá z našich cest má svého ducha, na každé objevíme další z pramenů Nilu. Cestujeme staromódně, cestujeme vlakem, jízdní řád je nám matkou, improvizace milenkou. Mapa je pro nás grunt, romantika špunt! Oh, teď jsem se prozradil – a tedy přiznávám: ano, cestujeme romanticky... Webmaster: Petr Ferdoš Čmerda © Roman Kozák & Petr Čmerda 2005 - 2012